BOSH AUTOSERVIS

Hlavná budova All4Car. BOSH AUTOSERVIS. Predajňa autosúčiastok v Mestečku.

Prestavba vozidiel na plyn LPG a CNG

Všetky informácie, ktoré potrebujete k prestavbe vášho AUTA NA PLYN.

Požičovňa športového kabrioletu na svadbu

Zapožičajte si rýchly, na zákazku vyrobený športový kabriolet napríklad NA SVADBU.

STK Púchov

Prvá Púchovská STK vykonáva všetky typy kontrol (STK, EK, ...)

Pneuservis

Príďte ku nám vymeniť alebo skontrolovať PNEUMATIKY v rýchloservise.

Nezávislé kúrenie

Nezávislé kúrenie AUTOTERM šetrí motor a agregáty a značne šetrí peniaze.

Pozrite si nový vzhľad Autokliniky!

Emisná kontrola

  Autoklinika Holčík ako jediný autoservis v okrese Púchov prevádza emisné kontroly (EK) na všetky typy motorových vozidiel so všetkými druhmi palív priamo v budove servisu. EK urobíme pre osobné vozidlá, nákladné vozidlá a traktory s palivom benzín bez katalyzátora, benzín s katalyzátorom, diesel (nafta) a dokonca aj plyn LPG a CNG, na ktoré sú najbližšie EK v Žiline alebo v Trenčíne.

 

Doklady potrebné k pravidelnej EK:

  • osvedčenie o evidencii vozidla alebo jeho aktuálna kópia, ak má vozidlo vydané iba osvedčenie o evidencii. Vozidlá, ktoré majú vydané osvedčenie o evidencii vozidla - OEV a technický preukaz vozidla, treba predložiť OEV, aj technický preukaz. Ak bolo zadržané OEV, je nutné predložiť potvrdenie o zadržaní osvedčenia o evidencii vydané útvarom Policajného zboru spolu s kópiou osvedčenia o evidencii alebo technickým preukazom;
  • protokol o montáži plynového zariadenia, ak sa jedná o vozidlo na pohon LPG alebo CNG, ktoré nie je vybavené zariadením od výrobcu.
 

Delenie EK

  • emisná kontrola (EK) pravidelná
  • EK zvláštna
  • EK administratívna
 

 

Intervaly pravidelných emisných kontrol (EK) pre určité kategórie vozidiel:

  • Osobné a dodávkové vozidlá (M1 a N1) obsahujúce zážihový (benzínový) motor bez katalyzátora – 1 rok po prvom prihlásení do evidencie a nasledovne pravidelne v 1-ročných lehotách.
  • Osobné a dodávkové vozidlá (M1 a N1) obsahujúce zážihový (benzínový) motorom s katalyzátorom – 4 roky po prvom prihlásení do evidencie a nasledovne pravidelne v 2-ročných lehotách.
  • Osobné a dodávkové vozidlá (M1 a N1) obsahujúce vznetový (naftový) motorom – 4 roky po prvom prihlásení do evidencie a nasledovne pravidelne v 2-ročných lehotách.
  • Autobusy a nákladné vozidlá (M2, M3, N2 a N3) – 1 rok po prvom prihlásení do evidencie a nasledovne pravidelne v 1-ročných lehotách.
  • Traktory (T) – 2 roky po prvom prihlásení do evidencie a nasledovne pravidelne v 2-ročných lehotách.