Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Na autosalóne v Bratislave 2017

 

Aj tento rok sme sa zúčastnili autosalónu, kde sme vystavovali naše dve vozidlá.

 

Opäť sme priviezli Kaipan, reklamné vozidlo, ktoré zaujme svojím dizajnom a prevedením. Ako novinku sme pripravili vozidlo hybridného pohonu Opel Ampera, ktoré je prerobené na LPG. Je to prerobenie troch pohonov, a to elektrina plus benzín plus plyn. Kúzlo tohto vozidla je, že je to sériový hybrid. Vozidlo Opel Ampera nemá prevodovku, miesto prevodovky je generátor, ktorý vyrába elektrickú energiu pre pohon elektromotoru a až tento elektromotor poháňa kolesá. Toto vozidlo sa vyrába od roku 2012, čo v tej dobe podľa môjho názoru daná technológia preskočila dobu. V roku 2013 bolo vyhlásené za auto roka. Kto fandí elektrickým pohonom fandí ekológii, šetreniu financií a pri tomto aute si môže prísť na svoje. Je to kombinácia takýchto vymožeností. Cena Opel Ampera prerobeného na LPG sa pohybuje okolo 13 - 19 tisíc eur. Zaujímavá je aj cena vozenia, reálne je to 2,65 €/ 100 km a to cena za elektrinu a LPG, ktoré sa prejazdí. Prepočítali sme to po 2 000 odjazdených kilometroch za tých podmienok ako jazdíme my, teda väčšinou okolie, chvíľami dlhšie trasy a chvíľami kratšie trasy, sme prejazdili 2,65 €/ 100 km.

 

Vozidlo Kaipan pre tých, ktorí ho poznajú je takým osvieženým, takým miláčkom by som povedal. Je to prestavba vozidla buď z vozidla Favorit alebo Škoda Fabia. Licenciu na prestavbu má česká firma pána Hrabského zo Šmrzovky, firma Kaipan, kde máme už dlhšie toto vozidlo. Podarilo sa nám ho prerobiť na reklamné účely a dostavať, pretože toto vozidlo sa dá kúpiť ako stavebnica, takže sme sa s ním vyhrali a spravili sme ho na svoj obraz. Sme radi, že ľudí toto vozidlo zaujalo. Samozrejme, na bežnú prevádzku toto vozidlo nie je určené. Ja tomu hovorím, že je to také kávičkové vozidlo. To znamená na výletné jazdy v okolí domova, alebo na dovolenke, ak si vie zákazník odviezť toto vozidlo. My sme to absolvovali tak vieme, že jazda s týmto vozidlom popri prímorských mestečkách má veľké čaro. Ľudí veľmi zaujíma kaipan. Pýtajú sa na značku, kto to vyrába, cena vozidla ich tiež zaujíma. A samozrejme, všetci radi snívame takže aj ľudia, ktorí zrovna nemajú voľné financie na takýto typ vozidla, vedia sa potešiť pohľadom, prípadne na požiadanie si aj sadnúť do toho vozidla.

 

Chceme poďakovať firme Probugas, ktorá nás pozvala na autosalón a mali sme možnosť prezentovať nielen lacné vozenie, to znamená LPG, ale aj vozenie v kombinácii elektro, benzín, plyn. Sme radi, že sme mohli využiť túto príležitosť a prípadným záujemcom, ktorých bolo na moje prekvapenie veľmi veľa sme mohli podať informácie aj čo sa týka technológii elektropohonov, nabíjacích staníc a nabíjacieho príslušenstva k hybridným vozidlám a elektrickým vozidlám.

 

Ďakujem všetkým, ktorí nás navštívili. Ďakujem aj všetkým našim zákazníkom, ktorí nás navštevujú v našich prevádzkach a samozrejme, tých ktorí nás nenavštevujú, pozývam.

 

 

Prečítajte si viac o službách, ktoré ponúkame zákazníkom  

Potrebujete servis?
Zavolajte nám a popíšte nám svoj problém.
+421 905 847 829
+421 42 46 92 271
Koľko stoja naše služby?
Pošlite nám informácie o svojom aute a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o našich službách a akciách?