Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

O združení All4car

Autoklinika Bosch Car Service, člen All4car
v nových priestoroch.

 


 

 

 

Ako sa začal náš príbeh

 

 

Rok 1999

"Všetko sa to začalo popri mojej hlavnej práci. Opravy autoelektronika, opravy štartérov a alternátorov v garáži môjho domu. Ale v krátkom čase to bola moja hlavná práca a garážové miesto už nestačilo."
Tibor Holčík, zakladateľ a CEO All4Car Group.

 

 

 

 

Rok 2004

Z dôvodu vysokého dopytu po oprave áut a nedostatku kvalitných autoservisov v mojom okolí som sa rozhodol, vybudovať nový autoservis pri dome, kde som začínal. Vedel som, že sa zameriam na všetky značky áut a sieť Bosch Car Service bude vhodný partner pre realizovanie tohto cieľa a spokojnosti zákazníkov.

 

 

Rok 2005

Náš autoservis Bosch získal najvyššie ocenenie za produkty SLOVAK GOLD 2005 a služby v oblasti služieb. Dopyt po našich servisných prácach sa zvyšuje a náš tím už tvorí 9 zamestnancov. Oficiálne otvorenie Autoservisu Tibor Holčík AUTOKLINIKA, ktorý patrí do siete Bosch Car Servis.

 

 

 

 

Rok 2007

Anonymný test objednávky zo strany Bosch, kedy testovací vodič dáva auto do servisu Bosch podľa predpísaný postup a poradie. Potom jednotlivé parametre odovzdaného a zaplateného služby sa hodnotia. Prebieha v každom Bosch Autoservis každý 4. rok. 

Autoklinika je víťazom pre Slovenskú a Českú republiku.

 

 

Rok 2009

Dnes je kapacita autoservisu využitá na maximum a z tohto dôvodu, ale aj pre zlepšenie služieb pre našich zákazníkov, sme sa rozhodli zväčšiť kapacity a začať stavať novú budovu pre servis na mieste terajšej STK. Taktiež sme zaviedli manažment kvality systémom podľa ISO 9001: 2008 štandardu.

 

 

 

 

Rok 2010

Test kvality Bosch Car Service pre všetky servisy siete Bosch. Oficiálne overenie parametrov služby, bez ktorých nie je možné poskytovanie kvalitných služieb ako Bosch car servis. Prebieha v každom servise patriacom do Bosch Car Servis každý 3. rok. Autoklinika je víťazom pre Slovenskú a Českú republiku v roku 2010 a aj v roku 2013.

 

 

Rok 2011

Okrem kompletného autoservisu začíname s montážou a servisom nezávislých kúrení značiek Webasto, Eberspacher a Autoterm pre osobné automobily, dodávky a nákladné autá. All4Car sa stal autorizovaným partnerom a servisom pre Webasto, Eberspacher, Autoterm.

 

 

 

 

Rok 2012

Certifikovaná montáž a servis LPG, CNG, LNG, alebo BIO splyňovače pre osobné a nákladné autá. Zastupujeme až 5 výrobcov plynových zariadení od svetových lídrov na trhu, medzi nimi aj spoločnosť PRINS, ktorá je najkvalitnejším a najpokročilejším výrobcom plynových zariadení, a to aj v rámci dieselplynu.
All4Car je oficiálny dovozca a distribútor Prins pre SR.

 

 

Rok 2015

Skúšobné a školiace stredisko slúži na chiptuning, meranie a testovanie výkonu motora, opravy a testovanie v v prípade problémov s motorom, prevodovky, náprav a hnacieho ústrojenstva vo vozidlách. Centrum slúži aj na školenie technikov pre montáž plynových zariadení. 

Profesionálny dynamometer na meranie výkonu pre autá a kamióny.

 

 

 

 

Rok 2016

V All4Car sme nainštalovali plyn na prvé nákladné vozidlo nad 3,5t Slovensku! Je to prvé miesto na Slovensku. Dieselgas systém má tú výhodu, že zvyšuje dojazd a spotrebu vozidla v porovnaní s pôvodným dieselovým motorom.

Certifikovaná inštalácia overená na dynamometri.

 

 

Rok 2016

V druhom štvrťroku 2016 All4Car Skupina postavila kitcar vyvinutú Kaipanom a vyrobenou v Českej republike. Dá sa prenajať na svadbu alebo sa len tak povoziť v retro aute s vetrom vo vlasoch. 

 

 

 

 

Rok 2017

Druhýkrát sme sa zúčastnili autosalónu. Ako alternatívny pohon sme aj my
predstavili extra ekonomický Opel Ampera Hybrid, ktorý ma nainštalovaný pohon LPG od výrobcu Prins. All4Car má v ponuke aj elektrické autá a hybridy.

 

 

Rok 2018

Rozširujeme ponuku našich služieb o vodíkový a chemickú dekarbonizácia motorov ako aj bezmontážne čistenie DPF filtrov. All4Car sa stáva oficiálnym servisným partnerom BG Platinum.

 

 

 

 

Rok 2019

Naša činnosť zahŕňa aj úpravy a prestavby pre terénne vozidiel. Špecializujeme sa na úpravy všetkých typov vozidiel či už ako expedičné alebo offroad.

All4Car splní požiadavky aj tých najnáročnejších milovníkov offroadov.

 

 

Rok 2020

All4Car skupina sa rozrástla na takmer 50 zamestnancov. Rozšírili sme ponuku našich služieb, ale staré priestory nám už nestačia. Začíname s výstavbou novej, väčšej, a modernej hlavnej budovy. Všetko pekne na jednom mieste - Autoservis, Autodiely, Chip tuning, LPG, LNG, CNG, BIO, laserová geometria a mnoho iného vďaka novej viacpodlažnej budovy. 

Začiatok výstavby nového sídla All4Car skupiny.

 

 

 

 

Rok 2021

Sťahovanie a oficiálne otvorenie nového sídla All4Car skupiny.
Naši spokojní a úprimní zákazníci nás posúvajú ďalej, aby sme boli stale lepší.
Tím All4Car Group.

 

 

 

 

 

Od roku 2005 sme Bosch Car Service

Autoklinika Bosch Car Service patrí do servisnej siete Bosch Car Service. Na začiatku bola jej hlavnou oblasťou oblasť autoelektriky a opravy štartérov a alternátorov. V roku 2005 sme po splnení náročných podmienok získali štatút Bosch Car Service (BCS). O dva roky neskôr, v roku 2007, sme v dielenskom teste v konkurencii viac ako 120 Bosch Car Servisov zo Slovenskej a z Českej republiky získali opäť prvé miesto. V teste kvality, čo je oficiálne preverovanie parametrov servisu, bez ktorých je poskytovanie vysoko kvalitných služieb nemožné, sa v roku 2010 spomedzi BCS v Českej a v Slovenskej republike umiestnila Autoklinika Bosch Car Service na 1. mieste. Prvenstvo sme obhájili aj v roku 2013.

 

 

 

 

Prečo sú tieto testy dôležité?

Bosh Car Servis sám preveruje svoje servisy, aby zaručil zákazníkom určitý štandard služieb. Môžeme to nazvať aj "BOSH ISO". V prvom, dielenskom teste (alebo fantóm teste), príde do servisu zákazník, napr. kvôli servisnej prehliadke. Po skončení sa predstaví ako pracovník firmy BOSH, ktorý chcel zistiť kvalitu našich služieb. Na základe dotazníka zaznačuje našu ochotu a komunikáciu so zákazníkom, dodržanie termínov, nájdenie skrytých porúch a podobne.

 

 

 

Druhý test je test kvality, alebo vopred nahlásený audit. Kontroluje náš počítačový systém evidencie vozidiel, používanie hlavičkových papierov, povinné vybavenie či absolvovanie potrebných školení. Kontroluje sa poriadok na dielni, používanie ochranných prvkov ako poťahy, fólie na volant či riadiacu páku. Prejsť oboma testami si vyžaduje naozaj precíznu a kvalitnú prácu.

 

 

 

Bosch Car Service

 

Servisná sieť medzinárodného koncernu Robert Bosch bola založená v roku 1926 a v súčasnosti má viac než 13 500 servisov po celom svete a je zároveň najväčšou servisnou sieťou na svete. V roku 2005 získala sieť Bosch Car Service najvyššie ocenenie pre výrobky a služby SLOVAK GOLD 2005 v oblasti služieb. V roku 2010 ako jeden z mála uchádzačov získal SLOVAK GOLD už po druhýkrát. Firma Bosch zaručuje zákazníkom vysokú kvalitu, ktorú pravidelne overuje v každom servise. Čo označenie BOSCH znamená pre nášho zákazníka?

 

 

 

 

 

 

 
 

"Vážení zákazníci, pri tejto príležitosti využijem možnosť úprimne sa Vám poďakovať. Ďakujem za dôveru a vernosť, za to, že nám dávate prácu a energiu, za slová pochvaly, ale aj za otvorené slová kritiky, ktoré si tiež vážime a bez ktorých by sa nám horšie hľadali a odstraňovali naše nedostatky.

 

Mnohým zákazníkom ďakujem aj za ochotu prejsť veľké množstvo kilometrov a prekonať naozaj dlhé vzdialenosti z rôznych kútov republiky len preto, aby nás navštívili. Nesmierne si to vážime. Veď práve vy, naši spokojní a úprimní zákazníci, nás ženiete stále vpred. Je to pre nás dôležité a preto ešte raz VEĽKÁ VĎAKA !"

 

 

 

 

Tibor Holčík

 

riaditeľ All4car

 

 

 

 

Potrebujete servis?
Zavolajte nám a popíšte nám svoj problém.
+421 905 847 829
+421 42 46 92 271
Koľko stoja naše služby?
Pošlite nám informácie o svojom aute a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o našich službách a akciách?