Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Nezávislé kúrenia Webasto

 

 

 

Nezávislé kúrenie Webasto: Vitajte v teplom aute!

 

 

Ľadové ruky, mokré nohy a zlá nálada?

Nenechajte si v nasledujúcej zime pokaziť deň škrabkami na ľad! Nastúpte jednoducho do príjemne predhriateho auta a vychutnajte si výhody nezávislého kúrenia Webasto. Vyštartujte dobre naladení a bezpečne a zhodnoťte vaše auto pomocou vhodného nezávislého kúrenia Webasto. Životné prostredie aj motor vášho vozidla sa vám poďakujú! Aby ste si mohli byť istí, že vám vaše nezávislé kúrenie Webasto bude dlho robiť radosť a bude tiež spoľahlivo fungovať aj za najnepriaznivejších podmienok, firma Webasto svoje produkty rozsiahlo testuje.

 

 

 

Príjemná teplota kedykoľvek!

Všetky nezávislé kúrenia Webasto fungujú na tom istom princípe a obzvlášť účinným spôsobom sa starajú o príjemnú teplotu. Firma Webasto bola zvolená ako firma s vedúcim postavením na trhu už 5. raz v poradí za „Najlepšiu značku“ a aj DEKRA potvrdzuje kvalitu nezávislých kúrení Webasto.

 

 

Viac ako iba teplo – nezávislé kúrenie Vám ponúka veľa výhod!

Zimomriavky, škrabky na ľad, akumulovanie tepla a teploty ako v peci – takýto stres patrí minulosti: Webasto sa tak v lete ako aj v zime stará o príjemnú klímu. Komfort, ktorý nemusí byť drahý!

 

 

 

Žiadne oškrabovanie ľadu – jednoducho nastúpte.

Ráno von do zimy a oškriabať ľad z okien – to je minulosť. S nezávislým kúrením Webasto vstúpite do dňa uvoľnení. Už pri zobudení sa tešíte na príjemne vyhriate auto.

 

 

Príjemná klíma v každom ročnom období.

Kým váš sused v zime ešte z auta odhrabáva sneh, vy priamo nastúpite do svojho auta predhriateho nezávislým kúrením Webasto. Naproti tomu v lete zabráni funkcia vetrania nezávislého kúrenia akumulácii tepla a teplotám ako v peci.

 

 

 

Bezpečnosť vďaka voľnému výhľadu.

S nezávislým kúrením Webasto je váš výhľad voľný už pri štarte – úplne bez oškrabovania ľadu. Viac nedôjde ani k nebezpečnému kondenzovaniu pary a jej opätovnému zamrznutiu zvnútra.

 

 

Teplo už pri nastupovaní.

Vnútorný priestor auta je príjemne temperovaný už pri štarte. Skrehnuté prsty, zimomriavky, studené nohy a sedadlá patria minulosti. Oškrabovanie ľadu či hrubé oblečenie, ktoré vás obmedzuje pri jazde, si môžete tiež ušetriť.

 

 

 

Šetrí peniaze.

Spotreba pohonných hmôt sa zvýši iba minimálne, pretože úspora paliva vďaka predhriatemu motoru v zahrievacej fáze takmer úplne kompenzuje zvýšenú spotrebu.

 

 

 

 

Aké sú skutočné náklady nezávislého kúrenia:

 

 

nezávislé kúrenie s benzínovým motorom:

cca 0,22 €

(pri cene 1,30 € / liter a dobe zahrievania 20 minút)

 

 

 

 

nezávislé kúrenie s naftovým motorom:

cca 0,11 €

(pri cene 1,10 € / liter a dobe zahrievania 20 minút)

 

 

 

Šetrí motor.

Každý studený štart, ktorý vyžadujete od svojho auta, citeľne zaťažuje motor.

Nezávislé kúrenie šetrí motor, znižuje tak opotrebovanie motora a ušetrí vás od opráv, ktorým sa dá vyhnúť.

 

 

 

Praktická ochrana životného prostredia.

S nezávislým kúrením šetríte motor, peňaženku a prírodu. Vďaka predhriatemu motoru sa výrazne znížia emisie škodlivých látok. Pri zážihovom motore je zníženie približne až o 50 %.

 

Viac informácií nájdete tu!

 

 

 

Potrebujete servis?
Zavolajte nám a popíšte nám svoj problém.
+421 905 847 829
+421 42 46 92 271
Koľko stoja naše služby?
Pošlite nám informácie o svojom aute a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o našich službách a akciách?