Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Naša Elektronická servisná knižka – Unikátny systém na Slovensku

 

 

Prihlásiť sa do servisnej knižky

 

 

 

Servisná knižka vozidla v elektronickej podobe? Áno, ale iba v All4Car!

 

 

 

Aby sme našim zákazníkom ukázali, že nám na kvalite služieb naozaj záleží, že sa chceme zlepšovať, robiť pre nich viac a uľahčiť im niektoré veci, spustili sme službu o ktorej sme vám už hovorili a sľúbili ju - Elektronickú servisnú knižku. Je to unikátny systém, ktorý na Slovensku nemá obdoby. Prečo? Pretože do tejto knižky má prístup samotný zákazník vozidla - takýto systém nikde inde nenájdete! Vďaka elektronickej servisnej knižke budete mať ako na dlani dôležité termíny týkajúce sa vášho auta a získate dokonalý prehľad o celom servise vášho vozidla.

 


Servisná knižka auta je dôležitý dokument

Slúži ako "zdravotný záznam" vášho auta. Sú v nej zapísané všetky servisné úpravy a kontroly, ktorými vaše vozidlo prešlo. Zároveň slúži ako potvrdenie o vykonaných službách.

 

 

 

 

V elektronickej podobe sa nestratí, nesfalšuje a ani si ju nikde nezabudnete. Máte ju stále pri sebe nech ste kdekoľvek.

 

Servisnú knižku v elektronickej podobe nemáte ako stratiť. Ak sa potrebujete urýchlene pozrieť napr. na poslednú výmenu oleja, stačí sa prihlásiť na internet a všetky údaje si môžete nielen pozrieť, ale aj vytlačiť! Každý z nás má v hlave veľa dôležitých dátumov a ak by mu tie týkajúce sa pravidelných kontrol auta vypadli z hlavy, nájde ich v elektronickej servisnej knižke.

 

 

 


Výhody elektronickej servisnej knižky

  • Všetky údaje a záznamy ohľadom servisu či opráv auta máte k dispozícií hneď. Podmienkou je pripojenie na internet a prístupové údaje, ktoré vám už dáme my.
  • Kompletný záznam týkajúci sa opráv a servisu si viete aj vytlačiť.
  • Elektronická servisná knižka sa nestratí ani neznehodnotí. Všetky dáta sú pravidelne zálohované. Samozrejme, úkony sa môžu naďalej písať aj do papierovej servisnej knižky.
  • Spolu s knižkou bude fungovať aj náš pripomienkový systém (pravidelné kontroly, výmeny) vo forme emailov. V budúcnosti ho plánujeme rozšíriť aj o sms. Email vám pripomenie, že je správny čas na výmenu oleja alebo servisnú službu, takže na nič nezabudnete!
  • Máte prehľad o všetkých bonusoch v rámci nášho Vernostného systému, pretože Elektronická servisná knižka a vernostné karty sú prepojené.
  • Pri predaji vášho vozidla môžete kupcom ukázať elektronickú servisnú knižku. Budú vidieť všetky záznamy v dôveryhodnejšej forme. Niektorí ľudia totiž často v snahe predať auto falšujú záznamy v papierových knižkách. S našou knižkou sa vám to nestane! Dokonca môže hodnota vášho vozidla stúpnuť a to na základe maximálnej dôveryhodnosti a evidencii, ktorá je na Slovensku jediná.

 

 

 

Chceme, aby ste mali prístup ku všetkým informáciám a údajom

 

Elektronická servisná knižka pre náš servis znamená dvojitú prácu - údaje musíme vyplniť aj do papierovej aj do elektronickej verzie. Naším cieľom je však to, aby zákazník videl, že pred ním nič neschovávame, nezatajujeme. Mnoho servisov vás nepustí ani do dielne, nieto ešte k údajom o servise vozidla. My to chceme robiť inak! Kedykoľvek môžete našu prácu skontrolovať čo nás zaväzuje k neustálej zodpovednosti a kontrole. My však pre zákazníka tieto veci urobíme radi.

 

 

Ako servisná knižka funguje:

  • Ak máte našu vernostnú kartičku, automaticky vám pribudla v administrácií aj služba Elektronická servisná knižka. Prihlásite sa pod rovnakými údajmi ako do vernostného systému.
  • Ak ste nový zákazník, vystavíme vám kartičku s ktorou získate prístupy nielen do servisnej knižky, ale aj do vernostného systému. Využívať môžete obe služby naraz!
  • Údaje o servise vozidla a opravách sa do knižiek nezapisujú spätne, t.j. zapisujú sa až od momentu spustenia servisnej knižky.
  • V servisnej knižke máte prehľad o všetkých vozidlách, ktoré vlastníte. Pomocou filtra sa prepínate medzi značkami. Nemusíte tak pátrať vo všetkých servisných knižkách, ktoré doma máte. Všetko bude na jednom mieste!

 


Veríme, že si Elektronickú servisnú knižku obľúbite. Môžete sa spoľahnúť, že podobnú službu vám široko ďaleko neposkytne žiadny iný servis, iba All4Car Autoklinika Holčík.

 

 

 

Prihlásiť sa do servisnej knižky

 

 

 

Potrebujete servis?
Zavolajte nám a popíšte nám svoj problém.
+421 905 847 829
+421 42 46 92 271
Koľko stoja naše služby?
Pošlite nám informácie o svojom aute a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o našich službách a akciách?