Montáž, servis a prestavba auta na plyn
All4car

Všetky novinky

 

 

 

Profesionálna výmena oleja v akejkoľvek automatickej prevodovke
14. január 2022
Stali sme sa autorizovanými partnermi projektu MotulEvo. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť novú službu – dokonalú výmenu oleja v automatickej prevodovke auta akejkoľvek značky. Predĺžite si tak životnosť a zaistíte hladký chod vozidla. Máme špičkovú technológiu a know-how od renomovaného výrobcu Motul.
Predíďte predčasnému opotrebeniu motora pravidelným čistením
03. október 2019
Vyčistíme karbónové nánosy z vášho motora. Zvýšime vám výkon, znížime spotrebu a celkovo zlepšíme fungovanie motora. Ak máte problém so zvýšenou dymivosťou, zlým štartovaním alebo nepravidelným chodom, môže to byť príve kvôli zanesenému motoru.
Autosalón s Probugasom 2017 - Video
02. jún 2017
Pozrite si naše video z tohtoročného bratislavského Autosalónu. Tibor Holčík vám povie niečo o alternatívnych pohonoch a predstaví Opel Ampera, ktorý sme prerobili na LPG a jazdí tak za 2,65 € / 100 km.
Vipseal – ochrana pneumatiky zvnútra
05. október 2016
Vipseal je pneuservis priamo vo vašej pneumatike. Je vstrekovaný cez ventil do vnútra pneumatiky, kde chráni pneumatiku pred prepichnutím, nevyvážením, znižuje spotrebu a zvyšuje životnosť. Na požiadanie vám ho v Autoklinike aplikujeme.
Máme plničku pre chladivo novej generácie R1234yf
30. september 2016
Náš servis napreduje, a preto sme kúpili plničku pre chladivo novej generácie - R1234yf, ktorú dnes málokto má. Toto chladivo je netoxické, nepoškodzuje ozónovú vrstvu a začína ho používať čoraz viac nových áut.
5 systémov, ktoré vám zachránia život
19. september 2016
Viete, či ich máte v aute? Prečítajte si článok a zistite viac o systémoch, ktoré zachraňujú život. Multikolízny brzdový systém, rozpoznávanie značiek, adaptívny tempomat, asistent zachovania jazdného pruhu a ďalšie.
Nové video: Výhody výkonovej stolice pre osobné a nákladné vozidlá, motorky.
29. júl 2016
V All4Car máme veľké šťastie, že sme jeden z mála servisov, ktorím sa podarilo vybudovať kalibračnú stolicu. Jej hlavné výhodu pre vás sú, že ju používame pre merania výkonu pred a po montážach splyňovačov do osobných i nákladných áut. Takisto pri tzv. "chipovaní".
Nová služba! Kalibrácie a presné nastavenia kamier a radarov
29. júl 2016
Odteraz v All4Car presne nastavíme systémy ako multikolízna brzda, automatický radar, sledovač cestného značenia, systémy rozpoznávania značiek, LED Matrix svetlá a dalšie na najmodernejších autách ako napríklad toto Audi RS 6.
Chiptuning a tuning vozidiel v All4Car
11. júl 2016
Chcete vedieť koľko má váš stroj pod kapotou koní? Alebo to už viete a chcete ich viac? Ako na to sa dočítate na našej stránke Chipovanie.sk
Zúčastnili sme sa na Autosalóne. Pozrite sa ako to tam vyzeralo
11. júl 2016
Zúčastnili sme sa spolu s firmou PROBUGAS na 26. ročníku medzinárodného salónu automobilov — AUTOSALÓN! Ďakujeme všetkým, ktorí sa pri nás 19-24.4.2016 zastavili. Priniesli sme si z Bratislavy veľa podnetov.
Nepodceňujte opravu automatickej prevodovky
11. júl 2016
Spraviť servis, údržbu a opravy automatickej prevodovky si môžete aj u nás! Sme plne vybavený profesionálnym kvalitným vybavením.
Potrebujete servis?
Zavolajte nám a popíšte nám svoj problém.
+421 905 847 829
+421 42 46 92 271
Koľko stoja naše služby?
Pošlite nám informácie o svojom aute a my vám vypočítame cenu.
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o našich službách a akciách?